Bizimle iletişim kur

Müzik

Savaşa İnat Dünyanın İlk İsrailli Ve Filistinli Erkek Grubu AS1ONE İlk Çıkışlarını Planlıyorlar

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Grup, birlikte ilk albümlerini kaydetmeye başlamak için 6 Ekim’de Los Angeles’a indi. Artık kimliği sınanırken üyeleri de “insani” bir misyonu gerçekleştirmeye kararlı…

San Fernando Vadisi’ndeki Ventura Bulvarı’ndaki Chipotle’daki sahne ilk başta herhangi bir Cuma akşamına benziyordu. 20’li yaşlarının başındaki altı yakışıklı adam bir masanın etrafında oturmuş burrito yiyor, gülüyor ve birbirlerine şakalaşıyorlardı. 16 saatlik bir uçuşun ardından o sabah LAX’e inmişlerdi ama jet lag’lerine rağmen ortam canlıydı.

Sonra bir acil durum alarmı cep telefonlarından birini aydınlattı. Birkaç saniye sonra başka bir cihazda bir uyarı sesi duyuldu. Sonra bir tane daha, bir tane daha, bir tane daha ve bir tane daha. Tarih 6 Ekim’di, dünyanın öbür ucunda, İsrail’de 7 Ekim’di ve İsrailli ve Filistinli müzisyenlerden oluşan ilk erkek grubu as1one için işler gerçek olmaya başladı.

Grup, yakında çıkacak olan ilk albümleri için parçaları belirlemek üzere Tel Aviv, İsrail’den Los Angeles’a gelmişlerdi; bu, aylarca süren vize koordinasyonunun ardından ve grubun resmi olarak kurulmasından bu yana bir yıldan fazla bir süre sonra, Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez ortaya çıktıktan sonra gerçekleştirildi. yıllar önce. Uzun süredir müzik yöneticiliği yapan Ken Levitan ve James Diener’in liderliğindeki as1one’un arkasındaki ekip, BTS’in Orta Doğu versiyonunu hayal etti ve bunu yaratma çabası içinde İsrailli ve Filistinli kast direktörleri, 2021’de İsrail’in büyük şehirlerinde ve küçük köylerinde seçmeler düzenledi. (Lojistik zorluklar nedeniyle seçmeler Batı Şeria’da veya Gazze’de yapılamadı.) Seçmelere bin genç erkek katıldı; Sherman Oaks Chipotle’da telefonlarına yapışık altı kişi içeri girmeyi başarmıştı.

Reklam

İsrail’in Rahat şehrinden, keskin bakışları ve oyunculuk geçmişi olan 20 yaşındaki Filistinli Bedevi Müslüman Sadik Dogosh var. 22 yaşında olmasına rağmen daha genç görünen Yahudi İsrailli Neta Rozenblat, Tel Aviv’de büyüdü ve burada şarkı söylemeye başlamadan önce bilgisayar bilimi okudu ve bu, 2021’de The X Factor’un İsrail versiyonunda performans sergilemesine yol açtı. Hayfa’dan gelen 22 yaşındaki Filistinli Hıristiyan Aseel Farah, grubun rapçisi ve kendini içe dönük ilan eden biri. Yirmi üç yaşındaki İsrailli Yahudi Nadav Philips, Tel Aviv yakınlarında büyüdü, Mariah Carey’i putlaştırdı ve düğün şarkıcısı olarak sahneye çıktı. 22 yaşındaki Niv Lin, İsrail’in güneyindeki bir çöl kasabasında yaşayan Yahudi bir İsrailli ve şarkı söylemeye başlamadan önce profesyonel basketbol oynuyordu. (Ayrıca The X Factor’da da sahne aldı .) Ve yine 22 yaşında olan İsrailli Yahudi Ohad Attia, Tel Aviv’de şarkı söyleyerek ve gitar çalarak büyüdü; bu beceriyi grupta çok güzel bir şekilde geliştirdi.

Görünüşte, altı genç adam tüm olağan erkek grubu kutularını işaretliyorlar: Rüya gibi ve tapılası arasında gerekli dengeyi kuruyorlar ve kızlar, aşk ve “tüm dünya izliyormuş gibi dans etmek” hakkında yürek eriten armonilerle baladlar ve bangerlar söylüyorlar. şarkılarından birinin söylediği gibi. Ancak her biri, yalnızca Filistinlilerden ve İsraillilerden oluşan bir gruba katılarak sınırları zorlayan bir çabaya imza attıklarını biliyor olsa da, herhangi bir müzik yayınlamadan önce birlik mesajlarının bu kadar yoğun bir şekilde test edileceğini tahmin edemezlerdi.

Kaynak: Billboard.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Müzik

Shawn Mendes, Jacob Collier’e Eşlik Etti – “Witness Me” Klip İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Shawn Mendes ve Jacob Collier’in ortak çalışması “Witness Me”nin müzik videosu çıktı…

İki müzisyen, bir hafta önce yayınlanan yeni şarkı için Stormzy ve Kirk Franklin ile birlikte bir araya geldi. İkiliye Stormzy de eşlik etti.

Sadece bir ay önce Shawn, Jacob ve Stormzy müzik videosunu Los Angeles’ta çekti.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Renaissance A Film By Beyonce Fragman İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Renaissance A Film By Beyonce Fragman İzle Rönesans: Beyonce Filmi, RÖNESANS DÜNYA TURU’nun başlangıcından Stockholm, İsveç’teki açılışına ve Kansas City, Missouri’deki finaline kadar olan yolculuğunu beyaz perdeye aktarıyor.

Bu, Beyoncé’nin niyeti, sıkı çalışması, prodüksiyonun her aşamasına dahil olması, yaratıcı zihni ve mirasını yaratma ve zanaatında ustalaşma amacı ile ilgili bir yapımdır. Olağanüstü beğeniyle karşılanan Beyoncé’nin RÖNESANS DÜNYA TURU, 2,7 milyondan fazla hayran için özgürlük için bir sığınak yarattı ve neşeyi paylaştı.

Devamını Okuyun

Müzik

Ryder Beer İlk Single’ı “Can’t Take It”i Çıkardı – Klip İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Ryder Beer’ın ilk single’ı “ Can’t Take It ” karşınızda…

21 yaşındaki oyuncu, Vera Zadoinov’un da rol aldığı müzik videosuyla birlikte yeni parçasını yakın zamanda piyasaya sürdü.

“Sonunda müziği dünyaya duyuracağım için çok heyecanlıyım!” Ryder daha önce şarkı hakkında JJJ ile paylaşımda bulunmuştu . “‘Can’t Take It’i seçtim çünkü bunun çok tekrarlanabilir olduğunu hissettim ve sesimin nasıl ilerleyeceğine bir göz attım… umarım beğenirsiniz.”

Kaynak: Just Jared JR.

Reklam

Devamını Okuyun

Müzik

Jennifer Lopez, Ben Affleck’in Romantizminden Esinlenen ‘This Is Me…Now’ Albümünü Tanıtıyor – Fragmanı İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Jennifer Lopez yeni müzik albümü yayınlamaya hazırlanıyor ve muhteşem fragmanı yayınladı…

54 yaşındaki hit yapımcı, dansçı, oyuncu ve imparator, bir süredir yakında çıkacak albümü This Is Me…Now albümünü tanıtıyor.

Ben Affleck’le olan aşk hikayesinden ilham aldığı zaten biliniyor. J.Lo, şarkı listesinden çıkardığı bir şarkıda düğünleri hakkında şarkı bile söyledi.

25 Kasım Cumartesi günü, bazı yeni ayrıntıları ve yakında çıkacak olan sürümü tanıtan bir klibi paylaşmak için internete girdi. Görünüşe göre tam kapsamlı bir görsel albüm elde ediyoruz ve videolar sanat eseri olacak.

Reklam

J.Lo ayrıca hayranlara proje hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için bir zaman çizelgesi verdi.

Instagram’a başlık parçasını söylediği kısa bir klip yükledi. Bir araya getirilmiş çeşitli müzik videolarının içeriği gibi görünen şeylerle eşleştirildi.

Bunlarda çok ikonik kıyafetler giyiyor ve bir su kütlesi üzerinde motosikletle yarışıyor. Kızı Emme bile bir kamera hücresi yapıyor.

Temel olarak, yapım aşamasında muhteşem yıllar çok yakında gelecek gibi görünüyor.

Video, “Bu müzikal deneyim, aşk hakkındaki gerçeğin arayışına yönelik bir yaşam yolculuğunun müzik, film ve gerçeklik aracılığıyla bir tezahürüdür” diye vaat ediyor.

Reklam

“DUY BUNU. BAK. YAŞA. PAYLAŞIN” diye yazdı ve 27 Kasım Pazartesi günü daha fazla bilgi sözü verdi.

Kaynak: Just Jared.

Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar