Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Televizyon

Steven Knight’tan Ferrari Dizisi Geliyor

Yayınlandı

Tarih

Enzo Ferrari
Ayrıksı Kitap

Enzo’nun hayatına odaklanan bir dizi için düğmeye basıldı. Üstelik bu dizi, son yılların en başarılı dizilerinden biri olan Peaky Blinders’ın yapımcısı olan, Oscar adayı senarist Steven Knight’tan geliyor. Bu yeni Ferrari dizisi, Apple TV+’tan resmi onayı aldı.

Luca Dal Monte’nin kaleme aldığı biyografi kitabından uyarlanacak olan dizi, motor yarışları dünyası için bir efsane olan Enzo Ferrari’nin hayatına odaklanacak ve Enzo’nun karanlık taraflarını da incelemekten çekinmeyecek. Enzo, her ne kadar bir efsane olsa da çevresindeki insanlarla yaşadığı sorunlarla da sık sık gündeme gelmiş bir figür. 1956-1961 yılları arasında geçecek olan dizi, en hızlı yarış otomobilini yapmaya adayan bu İtalyan otomobil dehasının trajedi dolu hayat hikayesini anlatacak.

Kaynak: Donanım Günlüğü.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Marvel, “Armor Wars”u Film Olarak Geliştiriliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Armor Wars Don Cheadle
Ayrıksı Kitap

Marvel Studios, “Armor Wars” projesini şimdi Disney+ için bir dizi olması için, uzun metrajlı bir film olarak yeniden geliştirilecek…

Kaynaklar, stüdyonun hikayeyi doğru şekilde anlatmak için kararlı olduğunu ve bu süreçte bir özelliğin proje için daha uygun olduğunu fark ettiğini söylüyor.

Uzun süredir devam eden Marvel Sinematik Evreni rolünü Albay James “Rhodey” Rhodes, AKA Savaş Makinesi olarak yeniden canlandıran Don Cheadle, yıldız olmaya devam ediyor. Dizinin baş yazarı olarak görev yapan Yassir Lester, uzun metrajlı senarist olarak kalacak.

Kaynak: The H. Reporter.

Devamını Okuyun

Televizyon

“Hocus Pocus 2” Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor? Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Hocus Pocus 2
Ayrıksı Kitap

Bette Midler, Sarah Jessica Parker ve Kathy Najimy, yanlışlıkla güçlü bir cadılar meclisini canlandıran bir grup çocuğu konu alan 1993 tarihli filmin devamında rollerini yeniden canlandırıyorlar.

Filmi; Disney Plus’ta, 30 Eylül’den itibaren izleyebilirsiniz.

Devamını Okuyun

Televizyon

House of the Dragon Onuncu (Final) Bölümü Ne Zaman Saat Kaçta?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

house of the dragon princeses
Ayrıksı Kitap

House of the Dragon’un Birinci Sezon  Onuncu Yani Final Bölümü The Black Queen  adını taşıyor ve 10. Bölüm yani House Of The Dragon Final bölümü 23 Ekim pazar akşamı Amerika saatiyle akşam saat 9’da yani Amerika saatiyle 21’de HBO Max’de yayınlanırken Türkiye saatiyle pazarı pazartesiye bağlayan gece sabaha karşı (24 Ekim Pazartesi) 04’de yayınlanıyor.

Devamını Okuyun

Popüler