Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Transformers: Rise Of The Beasts Geliyor!

Yayınlandı

Tarih

Transformers6-afis.jpeg
Ayrıksı Kitap

Dünyaca ünlü film serisi Transformer,s yeni filmi için çekimlere başladı. Michael Bay’ın yönetmenliğini yaptığı ilk 5 film sinemada oldukça büyük bir hasılat yaptı. Toplam 6 filmden oluşan bu seri ise, Cybertron gezegeninde yaşayan çeşitli mekanizmalara dönüşebilen transformerların, kendi içinde Autobotlar (iyiler) ve Decepticonlar (kötüler) olmak üzere iki gruba ayrılmıştır. Cybertron gezegenindeki “Energon Küpü” denilen yakıt stoklarının tükenmesi, transformerları bir arayışa çıkartmıştır. Tabi ki bu arayış, transformerları kimyasallar ve gerekli yakıt mineralleri açısından son derece zengin olan dünyamıza düşürecektir. Bu şekilde ulaşım araçlarına dönüşebilme yetenekleri sayesinde aramızda rahatça dolaşabilecekler. Ve böylelikle istedikleri kaynaklara ulaşmak için rahat bir şekilde savaş başlatabileceklerdi. Fakat, Decepticonların kaynakları almak yerine tek istekleri dünyayı yok etmektir. Bunu durduracak kişiler ise, diğer transformlerlar olan Autobotlar ve liderliğindeki Optimus Prime’dır. Gelecek olan savaş ise dünya ile değil, transformerlar arasındadır.

İşte Detaylar!

Serinin 7. filminin yönetmen koltuğuna Steven Caple J. nin oturacağını biliyoruz. Paramount Instagram hesabından paylaştığı görsel ile, 7. filmin adının Transformers: Rise Of The Beats olacağını duyurdu. Autobotlar ve Decepticonların savaşının ortasında çıkagelen yeni transformerlar olan Terrocon, Predacon ve Maximallar ortalığı karıştıracak. 90’lı yılların retro havasında geçecek filmde, Terroconlar yeni tehditler oluşturacak. Bu sebeple dünyayı kurtarmak ise, Autobotlar ile Maximallara kalacak.

Yapımcı Lorenzo Di Bonaventura yaptığı röportajda Transformers: Rise Of The Beasts için gönderme yaptı

Buradaki en önemli şey filmin, izleyicilere birçok yenilik getirmesi için denemeler yapıyor olmamız. Umudumuz yeni kötü kahramanlara ve önceliklerimize yer bulabilmemiz üzerine. Autobot ve Maximallara kalan bir dünyayı kurtarmak… Eğer diğer filmleri izlediyseniz ya da hayranıysanız, daha önceden tanıdığımız kötü kahramanları göreceksiniz. Şanslıyız ki, Transformers’ta hayranların ilgilendiği birçok farklı topluluk ve devasa bir karakter tabanı var. Bu film, birçok farklı topluluğu bir araya getirecek

Lorenzo Di Bonaventura

Yayınlanan Detaylar!

Yönetmen Steven Caple J. ve yapımcı Lorenzo Di Bonaventura karakter ve film konusunda açıklama yaptı. Açıklamada filmin yıldızlarının Anthony Ramos, Dominique Fishback ve Peter Cullen olduğuna da değindi. Paramounts Pictures, Instagram hesabından yaptığı açıklama üzerine çekimlerine başlanılan filmin 09 Haziran 2023 de sinema severler ile buluşacağına da değindi.

Transformers serisine olan ilgimiz sebebi ile bu genişleyen evrende bizi bekleyen macerada yerimizi almak için sabırsızlanıyoruz. Gelişmeler için bizi takip edin, şimdiden iyi seyirler.

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

“Marnie’s World – Ajan Kedi” Filminin Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ajan Kedi Fragman
Ayrıksı Kitap

Grimm’in “Bremen Mızıkacıları”na dayanan modern, eğlenceli bir yol filmi olan Ajan Kedi, 16 Aralık’ta vizyonda olacak…

Dört çılgın anti-kahraman, bir pati macera. Özel ajan Marnie ve arkadaşları bir araya gelip suçla savaşırken siz de onlara katılın. Şımarık ve masum, tombul bir ev kedisi olan Marnie, Sunshine hanesinde rahat ve pohpohlandığı bir hayat yaşıyor. Aile evinden dışarı hiç çıkmayan Marnie, gerçek dünyayı yalnızca en sevdiği dedektif suç TV şovlarında gördüğü kadarıyla biliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

“Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur” Filmi Ne Zaman Vizyonda Olacak?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Zindanlar Ve Ejderhalar Hırsızlar Arasındaki Onur
Ayrıksı Kitap

Büyüleyici bir hırsız ve bir grup beklenmedik maceracı, kayıp bir kalıntıyı geri almak için destansı bir soyguna girişir, ancak yanlış insanlarla ters düştüklerinde işler tehlikeli bir şekilde ters gider. Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur, efsanevi rol yapma oyununun zengin dünyasını ve oyuncu ruhunu, eğlenceli ve aksiyon dolu bir macerada beyaz perdeye taşıyor.

Zindanlar Ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur”, 7 Nisan 2023’te sinemalarda…

Filmin kamera arkası görüntülerini sizler bırakıyoruz. İyi seyirler.

Devamını Okuyun

Sinema

Heyecan Ve Gerilim İçiçe: “Missing – Kayıp” Filmi Geliyor – Fragman İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Missing Kayıp Filmi
Ayrıksı Kitap

Kaybolan annesini bulmak için iz peşinde koşturan June’ un, tamamı akıllı cep telefonu ve bilgisayar ekranı üzerinden sunulan nefes kesici öyküsünü, sıradışı çekim tarzı ile beyazperdeye taşıyan KAYIP 24 Şubat’ ta vizyonda…

Devamını Okuyun

Popüler