Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Transformers: Rise Of The Beasts Geliyor!

Yayınlandı

Tarih

Transformers6-afis.jpeg
Ayrıksı Kitap

Dünyaca ünlü film serisi Transformer,s yeni filmi için çekimlere başladı. Michael Bay’ın yönetmenliğini yaptığı ilk 5 film sinemada oldukça büyük bir hasılat yaptı. Toplam 6 filmden oluşan bu seri ise, Cybertron gezegeninde yaşayan çeşitli mekanizmalara dönüşebilen transformerların, kendi içinde Autobotlar (iyiler) ve Decepticonlar (kötüler) olmak üzere iki gruba ayrılmıştır. Cybertron gezegenindeki “Energon Küpü” denilen yakıt stoklarının tükenmesi, transformerları bir arayışa çıkartmıştır. Tabi ki bu arayış, transformerları kimyasallar ve gerekli yakıt mineralleri açısından son derece zengin olan dünyamıza düşürecektir. Bu şekilde ulaşım araçlarına dönüşebilme yetenekleri sayesinde aramızda rahatça dolaşabilecekler. Ve böylelikle istedikleri kaynaklara ulaşmak için rahat bir şekilde savaş başlatabileceklerdi. Fakat, Decepticonların kaynakları almak yerine tek istekleri dünyayı yok etmektir. Bunu durduracak kişiler ise, diğer transformlerlar olan Autobotlar ve liderliğindeki Optimus Prime’dır. Gelecek olan savaş ise dünya ile değil, transformerlar arasındadır.

İşte Detaylar!

Serinin 7. filminin yönetmen koltuğuna Steven Caple J. nin oturacağını biliyoruz. Paramount Instagram hesabından paylaştığı görsel ile, 7. filmin adının Transformers: Rise Of The Beats olacağını duyurdu. Autobotlar ve Decepticonların savaşının ortasında çıkagelen yeni transformerlar olan Terrocon, Predacon ve Maximallar ortalığı karıştıracak. 90’lı yılların retro havasında geçecek filmde, Terroconlar yeni tehditler oluşturacak. Bu sebeple dünyayı kurtarmak ise, Autobotlar ile Maximallara kalacak.

Yapımcı Lorenzo Di Bonaventura yaptığı röportajda Transformers: Rise Of The Beasts için gönderme yaptı

Buradaki en önemli şey filmin, izleyicilere birçok yenilik getirmesi için denemeler yapıyor olmamız. Umudumuz yeni kötü kahramanlara ve önceliklerimize yer bulabilmemiz üzerine. Autobot ve Maximallara kalan bir dünyayı kurtarmak… Eğer diğer filmleri izlediyseniz ya da hayranıysanız, daha önceden tanıdığımız kötü kahramanları göreceksiniz. Şanslıyız ki, Transformers’ta hayranların ilgilendiği birçok farklı topluluk ve devasa bir karakter tabanı var. Bu film, birçok farklı topluluğu bir araya getirecekLorenzo Di Bonaventura

Yayınlanan Detaylar!

Yönetmen Steven Caple J. ve yapımcı Lorenzo Di Bonaventura karakter ve film konusunda açıklama yaptı. Açıklamada filmin yıldızlarının Anthony Ramos, Dominique Fishback ve Peter Cullen olduğuna da değindi. Paramounts Pictures, Instagram hesabından yaptığı açıklama üzerine çekimlerine başlanılan filmin 09 Haziran 2023 de sinema severler ile buluşacağına da değindi.

Transformers serisine olan ilgimiz sebebi ile bu genişleyen evrende bizi bekleyen macerada yerimizi almak için sabırsızlanıyoruz. Gelişmeler için bizi takip edin, şimdiden iyi seyirler.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam
Yorum gezintisi

Yorum yazabilmek için giriş yapın Giriş

Yorum Yaz

Sinema

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Lady Gaga Joker 2
Ayrıksı Kitap

Lady Gaga Joker 2 Filminin Vizyon Tarihini Video ile Paylaştı

2024’de izleyeceğimiz filmin kısa videosunda Joaquin Phoenix ve Lady Gaga sırasıyla gölge oyunu (karton) karakterleri gibi yer alırken isimleri, filmin ismi ve vizyon tarihi sırasıyla ekrana geliyor.

Filmde Joaquin Phoenix Arthur Fleck yani Joker’e Lady Gaga’da Harley Quinn’e hayat verecek.

İşte Joker 2 yani Joker: Folie à Deux’dan kısa tanıtım videosu

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

James Franco Küba Lideri Fidel Castro’yu Oynayacak

Yayınlandı

Tarih

Yazar

James Franco Fidel Castro
Ayrıksı Kitap

Küba liderinin kızının hayatının anlatıldığı “Alina Of Cuba” filminin kadrosuna James Franco’nun da dahil edildiği doğrulandı…

Adından da anlaşılacağı gibi, Castro’nun sürgündeki kızı Alina Fernandez’in gerçek hayat hikayesini anlatan biyografik filmin senaryosunu Jose Rivera ( The Motorcycle Diaries ) ve Nilo Cruz kaleme alıyor. Revuelta, kızına ilk olarak Castro’nun babası olduğunu 10 yaşındayken söyledi. Fernandez, sonunda ülkeyi terk etmeden ve 1993’te İspanya’ya kaçmadan önce Küba’daki saltanatının sesli bir eleştirmeni olmaya devam edecekti.

Bu ay çekimlerine başlanacak filmin başrollerinde Alanna de la Rosa, Maria Cecilia Botero, Harding Junior, Sian Chiong ve Rafael Ernesto Hernández de yer alıyor. John Martinez O’Felan ve Joe Lamy, Mankind Entertainment için yapımcılık yapıyor; Celine Rattray ve Trudie Styler, Maven Screen Media için üretiyor; Allen Gilmer ve Rikki Rushing ise Redbud Studios için yapımcılık yapıyor. Javier Gonzalez, Juan Pablo Solano, Simon Beltran, Luis Mandoki ve Thaddeus D. Matula projede yönetici yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: EW.

Reklam

Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar’dan Yeni Film Geliyor İşte Filmin Adı!

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Ninja Kaplumbağalar Mutant Kargaşası
Ayrıksı Kitap

Ninja Kaplumbağalar’dan yeni bir film geliyor ve filmin adı da belli oldu. Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası…

Paramount Pictures and Nickelodeon’dan yeni bir animasyon filmi geliyor. Filmin 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Film, bir Point Grey Prodüksiyonu olacak. Filmin yönetmen ise, Jeff Rowe.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler