Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Dwayne Johnson’lı Black Adam’ın Afişi yayınlandı

Yayınlandı

Tarih

Dwayne-Johnson-Black-Adam-2
Ayrıksı Kitap

Dwayne Johnson liderliğindeki Black Adam için yeni bir poster, bize DC’nin ikonik süper kötü adamını şimdiye kadarki en iyi şekilde gösteriyor. Yeni afişe ek olarak, anti-kahramanın hayranları, Black Adam’ın ilk tam fragmanını, 8 Haziran, 06:00 PT’de yayınlanmasını bekleyebilirler.

Yeni posterde Johnson’ın kasları, Black Adam’ın siyah üniformasıyla vurgulanıyor. Göğsünde, Billy Batson’a güçlerini veren büyücü Shazam’ın sembolü olan sarı şimşekleri görebiliriz. Bu, Kara Adam’ın Süleyman’ın bilgeliğine, Herkül’ün gücüne, Atlas’ın dayanıklılığına, Zeus’un gücüne, Akhilleus’un cesaretine ve Merkür’ün hızına da sahip olduğu anlamına gelir. Black Adam’ın Billy ile aynı yetenekleri paylaşmasının nedeni, uzun zaman önce Teth-Adam’ın Eski Mısır’da köleleştirilmiş bir kişi konumundan yükselmek için kullandığı Shazam’ın güçlerini elinde tutmak için seçilmiş olmasıdır. Ne yazık ki, Kara Adam kısa sürede acımasız bir lider haline geldi ve bu da onu diğer süper kahramanlarla çarpışma rotasına soktu.

black-adam-afis-poster

‘Black Adam’ın yayınlanan bu ilk Posteri Dwayne Johnson’ın DC Anti-Kahramanı Olarak Karşımıza Çıkışını Resmi Olarak Gösteriyor

Devamını Okuyun
Reklam

Sinema

“Amsterdam” Filminin Yeni Fragmanı Paylaşıldı – Taylor Swift’i İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Amsterdam Taylor Swift
Ayrıksı Kitap

Taylor Swift, David O. Russell’ın cinayet gizemi filmi Amsterdam’ın son fragmanında yer alıyor…

1 Ekim Cumartesi günü yayınlanan 30 saniyelik yeni teaser, endişeli görünen bir Swift’in 1930’ların hareketli sokaklarında Christian Bale ve John David Washington’a koşuşturmasıyla başlıyor.

“Biri beni mi izliyor?” Yeşim yeşili bir tüvit ceket ve etek takımı giymiş Swift, endişeli görünen erkeklere korkuyla soruyor. “Bunun hakkında konuşabilir miyim bilmiyorum.” diyor.

Film, 7 Ekim’de vizyonda olacak…

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

“Gülümse” Filmi Gişeye Gülümseyerek Başladı

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Gülümse Gişe Başarısı
Ayrıksı Kitap

Gülümse (Smile)” filmi, gişede 19 milyon dolarlık açılışla gülümsedi…

Paramount’tan yeni bir korku filmi bu hafta sonu sinemaseverlerin yüzünü güldürüyor.

Parker Finn’in ilk uzun metrajlı filmi “Gülümse”, Cuma günü Amerika’da 3.645 sinemadan 2 milyon dolarlık ön gösterimler de dahil olmak üzere 8,2 milyon dolarlık güçlü bir hasılat elde ederek beklentilerin ötesinde bir açılış yakaladı. Ve hafta sonunu kolayca kazanmaya yetecek kadar kolay bir şekilde 19 milyon dolarlık öngörülmeyen bir açılışla şaşırttı. Film, 17 milyon dolara mal olmuştu.

“Gülümse”; yakın zamanda korkunç bir intihara tanık olan bir yüksek lisans öğrencisiyle (Caitlin Stasey) tanışan bir terapist (Sosie Bacon) hakkındadır. Filmin başrollerinde; Kyle Gallner, Robin Weigert ve Kal Penn yer alıyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Will Smith’in Apple Tv Gerilim Filmi “Emancipation”ın İlk Gösterimi Gerçekleşti

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Emancipation Apple Gerilim Filmi
Ayrıksı Kitap

Proje, Smith’in kötü şöhretli Oscar tokatından bu yana ilk büyük filmi olma özelliğini taşıyor…

Apple, Will Smith ve Antoine Fuqua’nın yaklaşan filmi Emancipation’ın ilk gösterimini Cumartesi günü Washington DC’de gerçekleştirdi. yakında.

2022 Oscar’larında tören sırasında sahneye çıkan Smith, eşi Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yapan sunucu Chris Rock’a tokat attığında dünyayı şaşırttı. O zamandan beri Smith Akademi’den istifa etti, bazı projeleri askıya alındı ​​ve Rock’tan, Rock’ın ailesinden, Oscar kazanan arkadaşları ve daha fazlasından özür diledi.

Smith, gösterimde; “Kariyerim boyunca kölelikle geçen birçok filmi geri çevirdim” dedi. “Bize böyle göstermeyi hiç istemedim. Ve sonra bu resim geldi. Ve bu kölelik hakkında bir film değil. Bu özgürlük hakkında bir film. Bu, dayanıklılık hakkında bir film. Bu inançla ilgili bir film.”

Kaynak: The H. Reporter.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler