Bizimle iletişim kur

Sinema

Emily Blunt’a Sette Tom Cruise’dan Küfür!

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Emily Blunt, Tom Cruise’un Edge of Tomorrow Setinde Kendisine ‘P***y’ Demesi Hakkındaki Yorumları Açıklığa kavuşturuyor

Emily Blunt, Sicario ve Disney’in Jungle Cruise gibi filmleri sayesinde yıllar içinde meşru bir aksiyon yıldızı olarak kendini kanıtladı. Ancak bu türe en büyük katkısı Doug Liman’ın Edge of Tomorrow’daki sırası olabilir. Aktris geçtiğimiz günlerde setten bir sahne arkası hikayesini paylaştı ve bu hikayede rol arkadaşı Tom Cruise’un ona “bu kadar korkak olmayı bırak” demesi yer aldı. Görünüşe göre, bazı insanlar bu duyguyu belirli bir şekilde aldı ve sonuç olarak Blunt, yorumlarını netleştirmek için adım attı.

Smartless podcast’indeki bir görünüm sırasında, Devil Wears Prada ikonu, BTS anının kostümüyle ilgili sorunlar yaşadığı sırada meydana geldiğini hatırladı. Filmi izleyenler, onun ve Tom Cruise’un, aktrisin yaklaşık 85 pound ağırlığında olduğunu söylediği hantal zırhlı kıyafetler giymeleri gerektiğini biliyor. Takım elbisesini ilk denediğinde, görünüşe göre ağırlığı kaldıramadı ve ağlamaya başladı. Cruise’a rahatsızlığını dile getirdikten sonra, söz konusu beyanı yapmadan önce bir süre baktı.

“‘P***y / A***k” ifadesi ilk bakışta kulağa kötü gelebilir, ancak yıldız oyuncu insanların bu konuda yanlış bir izlenim edindiğini söylüyor. Hikayeye pek olumlu olmayan tepkilerin ardından Emily Blunt, rol arkadaşının kaba davranmadığını iddia ettiği bir açıklama yaptı: Beni gücendiren bir şeymiş gibi anlatılması gülünç. Olmadı. Hikayeyi Tom’un kastettiği gibi gönülsüzce paylaştım.

Reklam

Yıldıza göre, Tom Cruise ile diyaloğunun ardından hakarete uğramadı. Şu anda bunun aslında meslektaşından gelen neşeli bir duygu olduğunu söylüyor. E ile paylaşılan mesajda! Haberler, aktris, kendisinin ve Cruise’un sahip olduğu türden bir ilişki hakkında konuştu: Tom’a kesinlikle bayılıyorum, o çok yakın bir arkadaşım ve benim için tam bir cevherdi. Beni güldürmek için bir şaka olarak söylendi ki bu büyük ölçüde yaptı. Ve hala bu güne kadar güldüğümüz bir şey.

Bu yakınlık düzeyi, ikilinin Doug Liman’ın 2014 tarihli zaman döngüsü merkezli filminin devamını çekmeyi istemesinin en büyük nedenlerinden biri olabilir. Yıldızların potansiyel üretime ilişkin iyimserlik düzeyi yıllar içinde değişiklik gösterdi. 2021’de Liman, Tom Cruise ve Emily Blunt’ın yoğun programlarının prodüksiyonun gerçekleşmesini engellediğini söyledi. Blunt ayrıca geçen yıl bir devam filmi hakkında şüphe uyandırdı ve bunun nedeni olarak potansiyel olarak ağır bir bütçeyi gösterdi. Yine de, gördüğümüz gibi, Hollywood’da hiçbir şey gerçekten imkansız değildir. Daha sonra Blunt ve Cruise arasındaki kamera dışı konuşmalar hakkında daha fazla bilgi almak için de olsa, yaratıcı ekibin devam filmi için yeniden bir araya geldiğini görmeyi şahsen çok isterim.

Sinema

Asteroit Şehir Filmi Ne Zaman Vizyonda? Konusu ve Oyuncularını Tanıyalım

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Asteroit Şehir Konusu

 ASTEROİT ŞEHİR filmi, 1955 civarında bir Amerikan çöl kasabasında geçiyor. Kıdemsiz Yıldız Gözlemcileri ve Askeri Uzay Öğrencileri Kongresi’nin (tüm ülkeden öğrencileri ve ebeveynleri birlik ve akademik rekabet için bir araya getirmek amacıyla düzenlenen) programı, dünyayı değiştiren olaylarla nefes kesici bir şekilde altüst olur.

Yönetmen: Wes Anderson

Senaryo Yazarları: Wes Anderson / Story by Wes Anderson ve Roman Coppola

Reklam

Yapımcılar: Wes Anderson, Steven Rales, Jeremy Dawson

Asteroit Şehir Oyuncuları

 Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Liev Schreiber, Hope Davis, Stephen Park, Rupert Friend, Maya Hawke, Steve Carell, Matt Dillon, Hong Chau, Willem Dafoe, Margot Robbie, Tony Revolori, Jake Ryan, Jeff Goldblum

WES ANDERSON’DAN ASTEROİT ŞEHİR FİLMİ 16 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA!

Devamını Okuyun

Sinema

22 – 28 Mayıs Haftasında Türkiye’de En Çok İzlenen 10 Dizi ve Film | Dijital Platform Top 10

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dijital Platformlar En Çok İzlenen Dizi Listesi

Geçtiğimiz hafta (22 – 28 Mayıs) Türkiye’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenen filmler ve dizilerin listesini aşağıdaki grafiklerde bulabilirsiniz. www.justwatch.com’un verilerine göre işte en çok izlenen diziler ve filmler :

Bakalım sizin izlediğiniz diziler ilk 10’a girebilmiş mi?

Türkiye’de En Çok izlenen 10 Dizi Hangisi ( 22 – 28 Mayıs )

Netflix’in yeni dizisi Fubar listeye 4. sıradan girerken Terminatör Arnold’ın bu yeni macerası bakalım gelecek hafta zirveye tırmanabilecek mi bunu göreceğiz. Dikkat çeken ise izleyicinin The Walking Dead’e olan ilgisinin devam ediyor olması. Dizi zirveye yerleşmiş durumda.

Türkiyede En Çok izlenen 10 Film Hangisi ( 22 – 28 Mayıs )

Breaking Bad’in Saul Goodman’ı Bob Odenkirk’in başrolünde yer aldığı John Wickvari filmi “Önemsiz Biri” Netflix’in kataloğuna dahil oldu ve geçtiğimiz hafta en çok izlenen film olmayı başardı. Barış Akarsu Merhaba filmi de büyük ilgi gören yerli yapım olarak listeye dahil oldu.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası Ne Zaman Vizyonda? Türkçe Fragmanı İzle

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

#NinjaKaplumbağalarMutantKargaşası

Yıllarca insanların dünyasından korunan Kaplumbağa kardeşler, kahramanca davranışlarla New Yorkluların kalbini kazanmak ve normal gençler olarak kabul edilmek için yola çıkarlar. Yeni arkadaşları April O’Neil, gizemli bir suç örgütünü alt etmelerine yardım eder, ancak çok geçmeden üzerlerine bir mutant ordusu salındığında başlarından büyük işlere kalkışırlar…

NİNJA KAPLUMBAĞALAR: MUTANT KARGAŞASI FİLMİ 4 AĞUSTOS’TA SİNEMALARDA

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

Spider-Man Across The Spider-Verse Soundtrack Dinle Örümcek Adam Müzikleri

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

My Name Is… Miles Morales | Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-man Across the Spider Verse Trailer Song “What’s Up Danger”

Blackway – “Impossible (Orchestral Remix)

Blackway – Impossible | Spider-Man: Across The Spider-Verse Müzik Dinle

Miles Morales and Spider-Man 2099 Swing Into Fortnite Klibi

SPIDER-MAN: Across The Spider-Verse Tema Müziği

Devamını Okuyun

Popüler