Bizimle iletişim kur

Sinema

Emily Blunt’a Sette Tom Cruise’dan Küfür!

Yayınlandı

on

Radio Mood App

Emily Blunt, Tom Cruise’un Edge of Tomorrow Setinde Kendisine ‘P***y’ Demesi Hakkındaki Yorumları Açıklığa kavuşturuyor

Emily Blunt, Sicario ve Disney’in Jungle Cruise gibi filmleri sayesinde yıllar içinde meşru bir aksiyon yıldızı olarak kendini kanıtladı. Ancak bu türe en büyük katkısı Doug Liman’ın Edge of Tomorrow’daki sırası olabilir. Aktris geçtiğimiz günlerde setten bir sahne arkası hikayesini paylaştı ve bu hikayede rol arkadaşı Tom Cruise’un ona “bu kadar korkak olmayı bırak” demesi yer aldı. Görünüşe göre, bazı insanlar bu duyguyu belirli bir şekilde aldı ve sonuç olarak Blunt, yorumlarını netleştirmek için adım attı.

Smartless podcast’indeki bir görünüm sırasında, Devil Wears Prada ikonu, BTS anının kostümüyle ilgili sorunlar yaşadığı sırada meydana geldiğini hatırladı. Filmi izleyenler, onun ve Tom Cruise’un, aktrisin yaklaşık 85 pound ağırlığında olduğunu söylediği hantal zırhlı kıyafetler giymeleri gerektiğini biliyor. Takım elbisesini ilk denediğinde, görünüşe göre ağırlığı kaldıramadı ve ağlamaya başladı. Cruise’a rahatsızlığını dile getirdikten sonra, söz konusu beyanı yapmadan önce bir süre baktı.

“‘P***y / A***k” ifadesi ilk bakışta kulağa kötü gelebilir, ancak yıldız oyuncu insanların bu konuda yanlış bir izlenim edindiğini söylüyor. Hikayeye pek olumlu olmayan tepkilerin ardından Emily Blunt, rol arkadaşının kaba davranmadığını iddia ettiği bir açıklama yaptı: Beni gücendiren bir şeymiş gibi anlatılması gülünç. Olmadı. Hikayeyi Tom’un kastettiği gibi gönülsüzce paylaştım.

Reklam

Yıldıza göre, Tom Cruise ile diyaloğunun ardından hakarete uğramadı. Şu anda bunun aslında meslektaşından gelen neşeli bir duygu olduğunu söylüyor. E ile paylaşılan mesajda! Haberler, aktris, kendisinin ve Cruise’un sahip olduğu türden bir ilişki hakkında konuştu: Tom’a kesinlikle bayılıyorum, o çok yakın bir arkadaşım ve benim için tam bir cevherdi. Beni güldürmek için bir şaka olarak söylendi ki bu büyük ölçüde yaptı. Ve hala bu güne kadar güldüğümüz bir şey.

Bu yakınlık düzeyi, ikilinin Doug Liman’ın 2014 tarihli zaman döngüsü merkezli filminin devamını çekmeyi istemesinin en büyük nedenlerinden biri olabilir. Yıldızların potansiyel üretime ilişkin iyimserlik düzeyi yıllar içinde değişiklik gösterdi. 2021’de Liman, Tom Cruise ve Emily Blunt’ın yoğun programlarının prodüksiyonun gerçekleşmesini engellediğini söyledi. Blunt ayrıca geçen yıl bir devam filmi hakkında şüphe uyandırdı ve bunun nedeni olarak potansiyel olarak ağır bir bütçeyi gösterdi. Yine de, gördüğümüz gibi, Hollywood’da hiçbir şey gerçekten imkansız değildir. Daha sonra Blunt ve Cruise arasındaki kamera dışı konuşmalar hakkında daha fazla bilgi almak için de olsa, yaratıcı ekibin devam filmi için yeniden bir araya geldiğini görmeyi şahsen çok isterim.

Sinema

“Deadpool 3”te Wolverine Dışında Bir “X-Men” Karakteri Daha Yer Alıyor

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

“Deadpool 3” filminde Wolverinde dışında farklı bir X-Men karakterinin daha yer alacağı, ortaya çıktı…

Deadpool 3 filminde Wolverinde dışında yer alacak bir X-Men karakteri, ortaya çıkan yeni set fotoğrafları ile kesinleşti. Marvel Sinematik Evreni’nin Ryan Reynolds ve Hugh Jackman başrolü yeni macerası hazırlıklarına devam ediyor.

Yeni set fotoğraflarında Wade Wilson ve Logan’ın yanı sıra, Wolverine ve Sabretooth’un yer aldığı savaşı içeren bir sahne de yer alıyor. Üstelik fotoğraflardaki Sabretooth, Tyler Mane’in versiyonuna benziyor. Uzaktan çekilen görüntüler aktörün kimliği hakkında net bir bilgi vermese de, Mane’in büyük ihtimalle X-Men’deki rolünü yeniden canlandırıyor olacağını gösteriyor.

Set fotoğrafları 2000 yılında vizyona giren X-Men’deki orijinal versiyona benzer bir Sabretooth gösteriyor. Başlangıçta bu rolü 56 yaşındaki Kanadalı aktör Tyler Mane oynuyordu. Patrick Stewart’ın Profesör X’i, Kelsey Grammer’ın Beast’i ve orijinal X-Men başrol oyuncuları da dahil olmak üzere çoğu eski X-Men oyuncusu MCU’da geri döndüğü ya da döneceği için, Tyler Mane’in de cameo olarak geri getirilmiş olması da bu nedenle muhtemel görünüyor.

Reklam

Bununla birlikte Sabretooth’un sadece bir cameo olacağı set fotoğraflarında Deadpool tarafından tutulan kesik başının ölümünü doğrulamasıyla ilgili. Setten gelen raprlar ayrıca Fox’un ilk X-Men filmindeki Toad karakterinin yer alacağını da söylüyor.

Kaynak: Kayıp Rıhtım.

Devamını Okuyun

Sinema

Warner Bros. Tr’den Büyük “The Flash Yüzüğü” Jesti

Yayınlandı

on

Radio Mood App

The Flash movie 2023

TME Filmleri (Warner Bros.) geçtiğimiz haftalarda site yazarlarımızdan olan Batuhan ŞAFAK’a The Flash filminde oyuncunun kullandığı Flash yüzüğünü (movie used prop) hediye etti.

Andy Muschietti’nin yönettiği, Ezra Miller’ın başrol olduğu The Flash filminde kullanılan ve oyuncu Ezra Miller’ın gündelikte taktığı bu yüzüğü, Batuhan ŞAFAK koleksiyonunda sergiliyor. Üstelik yüzük için özel bir video projesi üzerinde çalışılıyor. İleriki günlerde ise yayınlanması bekleniyor.

Yüzük, tıpki çizgi romanlardaki gibi Flash’ın kostümünü içerisinde saklıyor ve kahramanımızın acil durumlarda bir tıkla kostümüne ulaşmasını sağlıyor.

Reklam
Devamını Okuyun

Sinema

Dövüş Sahnelerine Doyacağınız “Mayhem”den İlk Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Dövüş sanatçısı ve eski dolandırıcı Sam (Nassim Lyes), yerel bir çete lordundan kaçmak için Tayland’da yeni bir hayata başlar, ancak kaçırılan bir aile üyesi, bu tahrik edici aksiyon gösterisinde onu geride bıraktığı yeraltı dünyasına geri çeker.

Film; 5 Ocak’ta sinemalarda…

Devamını Okuyun

Sinema

“The Marvels” Gişede Neden Başarısız Oldu? Disney CEO’su Açıkladı

Yayınlandı

on

Yazan

Radio Mood App

Disney CEO’su Bob Iger, The Marvels’ın gişe performansı hakkındaki düşüncelerini paylaştı…

Marvel Sinematik Evreni’nin son filmi, yurt içinde yalnızca 47 milyon dolar hasılat elde ederek serinin en düşük açılış haftasonunu elde ettiği için kitlelerin ilgisini çekmeyi başaramadı. Marvel’lar daha sonra MCU’nun en büyük ikinci hafta sonu düşüşünü kaydetti ve önceki haftaya göre %78 düştü.

Nia DaCosta’nın yönettiği The Marvels , Brie Larson’ın baş kahraman olduğu 2019 yapımı Captain Marvel’ın devamı niteliğinde . Iman Vellani ve Teyonah Parris, The Marvels’ın kadrosuna yardımcı başrol olarak katıldılar ve Kamala Khan/Ms.’yi canlandırdı. Sırasıyla Marvel ve Kaptan Monica Rambeau

Filmin tarihsel olarak zayıf performansına yanıt olarak Bob , bunun nedeninin ne olduğuna inandığını belirledi.

Reklam

Variety’ye göre ” The Marvels , Kovid sırasında çekildi” dedi . “Sette, tabiri caizse, her gün neler yapıldığını gerçekten denetleyen yöneticilerimiz olduğu için çok fazla denetim yoktu.”

Bob’un yorumları, Iman’ın filmin düşük gişe rakamlarına çok daha olumlu tepki vermesinin ardından geldi.

“[Gişenin] benimle hiçbir ilgisi yok” dedi. “Son üründen memnunum ve değer verdiğim insanlar filmi beğendi. Bu filmi izlemek gerçekten güzel ve bu filmlerden isteyebileceğimiz tek şey bu. Süper kahramanları var, uzayda geçiyor, çok derin değil, takım çalışması ve kardeşliği konu alıyor. Eğlenceli bir film ve bunu insanlarla paylaşabildiğim için çok mutluyum.”

Kaynak: Just Jared.

Reklam
Devamını Okuyun
Reklam

En Çok Okunanlar