Bizimle iletişim kur
Behzat C Banner
Yazarlık Başvurusu

Sinema

Will Smith’in Pek Çok Projesi İptal Edildi

Tokat olayından sonra Will Smith’in yeni Netflix projesi de iptal oldu.

Yayınlandı

Tarih

Will Smith'in Pek Çok Projesi İptal Edildi
Ayrıksı Kitap

Will Smith’in Oscar töreninde Chris Rock’a attığı tokat hala gündemden düşmedi. Sosyal medya ve sinema sektöründe hala aktif bir şekilde konuşulmaya devam eden olay sonrası Will Smith’in yer alacağı pek çok film projesi iptal edilmiş durumda.

İlk olarak Will Smith’in başrolde olduğu Netflix yapımı “Fast and Loose” isimli yapımın rafa kaldırıldığı The Hollywood Reporter tarafından öne sürüldü. Öte yandan 425 milyon dolar gişe elde etmeyi başaran Bad Boys for Life filmi sonrası devamı için çalışmalara başlanmıştı. Tokat olayından sonra serinin yeni filminin çekimlerine de ara verilmiş.

Yaşanan bu olay sonrası Will Smith, akademiden istifa etmişti. Böylelikle kendisi gelecekte adaylıklar arasına girip ödül kazanabilecek olsa da artık Oscar için oy kullanamayacak.

Şimdilik Will Smith’in yer aldığı projelerin fişi çekilmişe benziyor, kendisinin Oscar’daki bu tokatı kariyerine fena şekilde zarar vermiş durumda.

Sinema

“Indiana Jones ve Kader Kadranı” Fragmanı Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Indiana Jones and the Dial of Destiny
Ayrıksı Kitap

Harrison Ford, James Mangold’un (“Ford v Ferrari”, “Logan”) yönettiği ikonik “Indiana Jones” serisinin merakla beklenen beşinci filminde, efsanevi kahraman arkeolog olarak geri dönüyor…

Yönetmenliğini James Mangold’un üstlendiği filmin yapımcılığını Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Simon Emanuel üstlenirken, yürütücü yapımcılığını Steven Spielberg ve George Lucas üstleniyor. 1981’deki orijinal “Raiders of the Lost Ark”tan bu yana her Indy macerasının müziklerini yapan John Williams, bir kez daha müzikleri besteliyor.

Devamını Okuyun

Sinema

Katil Robot “Megan” Filminden Yeni Fragman Yayınlandı – İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Megan Yeni Fragman
Ayrıksı Kitap

Film, bebeğin çılgın dans hareketlerini sergileyen ilk fragmanının yayınlanmasının ardından bu yılın başlarında viral bir sansasyon yarattı. Şans eseri, bu yeni klip aynı zamanda onun birinci sınıf koreografisinden bazılarını da içeriyor.

M3GAN, Akela Cooper tarafından yazılmıştır ve Cooper ve Wan’ın bir hikayesine dayanmaktadır. Filmin kadrosunda The Daily Show komedyeni Ronny Chieng de yer alıyor.

M3GAN 6 Ocak’ta sinemalarda. Filmin Türkçe altyazılı yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: EW.

Devamını Okuyun

Sinema

“Babil” Filmi Bize Ne Anlatıyor?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Babil Nasıl Bir Film
Ayrıksı Kitap

Damien Chazelle’den BABİL filmi, 1920’lerin Los Angeles’ında Brad Pitt, Margot Robbie ve Diego Calva tarafından yönetilen, Jovan Adepo, Li Jun Li ve Jean Smart’tan oluşan bir oyuncu kadrosuyla orijinal bir destandır.

Aşırı hırs ve aşırı aşırılık hikayesi, Hollywood’un başlarında dizginlenemeyen bir çöküş ve ahlaksızlık çağında birden fazla karakterin yükselişini ve düşüşünü anlatıyor.

Devamını Okuyun

Popüler