Bizimle iletişim kur

Televizyon

Pinokyo Pinocchio’dan İkinci Tanıtım Yayınlandı İzle

Yayınlandı

Tarih

Behzat C Banner

Sevilen klasik, yepyeni canlı aksiyon #Pinocchio’da hayat buluyor! Yeni fragmanı izleyin ve #DisneyPlusDay prömiyeri olan filmi 8 Eylül’de Disney+’ta yayınlayın! 🕰 🕯🦗🧚‍♂️🌟🐋

Oscar ödüllü Robert Zemeckis, gerçek bir çocuk olmak için heyecan verici bir maceraya atılan tahta bir kuklanın sevilen hikayesinin canlı aksiyonunu yeniden anlatan bu filmi yönetiyor. Tom Hanks, Pinokyo’yu (Benjamin Evan Ainsworth) kendi oğlu gibi yapan ve ona davranan ahşap oymacısı Geppetto rolünde. Joseph Gordon-Levitt, Pinokyo’nun “vicdanı” kadar ona rehberlik eden Jiminy Cricket’tir; Akademi Ödülü® adayı Cynthia Erivo, Mavi Peri’dir; Keegan-Michael Key “Dürüst” John’dur; Akademi Ödülü® adayı Lorraine Bracco, yeni bir karakter olan Martı Sofia, ve Luke Evans The Coachman. Kadroda ayrıca Fabiana rolünde Kyanne Lamaya ve kuklası Sabina rolünde Jaquita Ta’Le, Stromboli rolünde Giuseppe Battiston ve Lampwick rolünde Lewin Lloyd yer alıyor.

“Pinokyo”nun senaryosu Robert Zemeckis ve Chris Weitz’e ait. Andrew Miano, Chris Weitz, Robert Zemeckis ve Derek Hogue filmin yapımcıları, Jack Rapke, Jacqueline Levine, Jeremy Johns ve Paul Weitz ise filmin yönetici yapımcıları.

Devamını Okuyun
Reklam

Televizyon

Ocak Ayında Dijital Platformlarda En Çok İzlenen Diziler ve Filmler Hangileri – Dijital Top 10 Türkiye

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Dijital Platformlar En Çok İzlenen Dizi Listesi

Behzat C Banner

Geçtiğimiz Ay (Ocak 2023) Türkiye’de Dijital Platformlarda En Çok İzlenenler filmler ve dizilerin listesini aşağıdaki grafiklerde bulabilirsiniz. www.justwatch.com’un verilerine göre işte detaylar:

Bakalım sizin izlediğiniz yapımlar ilk 10’a girebilmiş mi?

Türkiyede En Çok izlenen 10 Dizi Hangisi (Ocak 2023)

Türkiye En Çok izlenen 10 Film Hangisi (Ocak 2023)

Devamını Okuyun

Televizyon

Ben Bu Boşluğu Nasıl 4. Bölüm Ne Zaman Saat Kaçta Yayında? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner

“Göz yaşlarım nereye gitti bilmiyorum, hepsini zamansız harcamış olabilirim.” 

Ben Bu Boşluğu Nasıl, 4. bölümüyle 08 Şubat Çarşamba 21.00’de sadece BluTV’de!

Devamını Okuyun

Televizyon

İyi Adam’ın 10 Günü Oyuncuları Kim? Ne Zaman Yayınlanacak? Fragmanı İzle

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Behzat C Banner


Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yeni fragmanını ve görsellerini paylaştı.

İyi bir adam bile adaletin peşine düştüğü zaman kötü bir adama dönüşebilir.”

İyi Adamın 10 Günü,10 Şubat’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix’te


İyi Adamın 10 Günü Hakkında

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? 
 

Reklam

Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadınla yardımlaşmalıdır. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. 

Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor. 

Yönetmen: Uluç Bayraktar
 

Senarist: Mehmet Eroğlu, Damla Serim
 

Yapımcı: Kerem Çatay
 

Reklam

Oyuncular: Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu, Kadir Çermik 

Yapım şirketi: Ay Yapım

Devamını Okuyun

Popüler