Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Oyun

Yeni Witcher Oyunu Resmen Duyuruldu

Witcher serisinde yeni bir destan başlıyor!

Yayınlandı

Tarih

Yeni Witcher Oyunu Resmen Duyuruldu
Ayrıksı Kitap

Polonyalı geliştirici CD Projekt RED, uzun bir süredir beklenen duyuruyu nihayet gerçekleştirdi, yeni Witcher oyunu resmen duyuruldu.

Bir süredir duyurulacağı gündeme gelen yeni Witcher oyununun resmiyete kavuşturulmuş olması sevindirici. CD Projekt RED, oyuna dair ilk detayları da paylaştı. Buna göre serinin yeni oyunu REDengine yerine Unreal Engine 5 ile geliştirilecek. Buna ilişkin Epic Games ile CD Projekt RED arasında stratejik ortaklık oluşturulmuş.

Unreal Engine 5 dahilinde Epic Games ile CD Projekt RED oyunun geliştirilmesinde birlikte çalışacaklar. Bu yakın ilişki aynı zamanda CD Projekt RED’in Unreal Engine 5 inceliklerini kavramasında yardımcı olacak gibi gözüküyor.

Oyunun çıkış tarihi ya da hangi platformalara geleceğine dair herhangi bir detay henüz paylaşılmış değil, zaten CD Projekt RED, henüz oyuna dair ortaya gösterilecek bir şeyin olmadığını söylüyor. Buradan yeni Witcher oyununun geliştirilme aşamasının çok başlarında olduğunu düşünebiliriz. Öte yandan duyuru metinine ilişkin paylaşılan görsel ise hikaye’nin Vaşak Okulu (School of the Lynx) ile ilgili olacağını işaret ediyor. Bunun yeni bir destanın başlangıcı olduğu belirtilmiş.

Reklam

Yeni Witcher oyununa dair ilerleyen zamanlarda daha fazla detay paylaşılacaktır. CDPR, halihazırda The Witcher 3: Wild Hunt’ın yeni nesil versiyonu üzerinde çalışıyor. PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan Witcher 3 yeni nesil versiyonunun bu yıl içerisinde çıkması bekleniyor.

Oyun

PUBG MOBILE’da Survivor Başlıyor!

Birbirinden eğlenceli sürprizlerin ve oyun içi yeniliklerin oyun severleri beklediği PUBG MOBILE & Survivor işbirliği başladı.

Yayınlandı

Tarih

Yazar

PUBG MOBILE_Survivor_01-2
Ayrıksı Kitap

Yeni işbirlikleri ve farklı içerikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya devam eden Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE süprizlerini duyurmaya devam ediyor.

PUBG MOBILE ve Acun Medya işbirliği ile Survivor özel sürpriz içerikler ve birbirinden güzel temalı eşyalar, oyun severlere sunuldu.

PUBG MOBILE_Survivor_02

Sıra dışı bir ortaklığa ev sahipliği yapan PUBG MOBILE & Survivor işbirliğinde YouTube ve oyun dünyasından birbirinden ünlü isimler Dominik’te özel bir bölüm için karşı karşıya gelecek. 

Sürpriz isimlerin yer aldığı ve heyecan dolu mücadelelere imza atılan bu özel bölüm 25 Haziran’da PUBG MOBILE Türkiye resmi Youtube kanalında yayınlanacak.

Survivor temalı içerikler geliyor

Reklam

Çok yakında tüm detayların paylaşılacağı bu içerik dışında PUBG MOBILE ve Survivor işbirliği oyun severlere de yeni içeriklerin kapısını aralayacak. Bugünden başlayarak 30 Haziran’a kadar PUBG MOBILE içerisinde Survivor etkinliği aktif olacak. 

Etkinlik sayfası üzerinde yer alan görevleri tamamlayan oyun severler, Survivor temalı özel hediyelere sahip olabilecek. Buna ek olarak, PUBG MOBILE Youtube kanalına abone olan oyuncuları da birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

PUBG MOBILE’da Hile Yapanlara Karşı Yasal Zafer

Devamını Okuyun

Oyun

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği

PUBG MOBILE & Jurassic World: Hakimiyet işbirliği oyun severler için birbirinden güzel sürprizlerle geliyor

Yayınlandı

Tarih

Yazar

pubg jurassic 01
Ayrıksı Kitap

Türkiye’nin en çok oynanan mobil oyunu PUBG MOBILE, ikonik film Jurassic World: Hakimiyet ile özel bir işbirliğine gidiyor. Serinin üçüncü filmi ile yapılan bu işbirliğiyle Jurassic World: Hakimiyet temalı sürpriz içerikler PUBG MOBILE oyununa ekleniyor.

Özel işbirliği ile oyun severler Dinozor Ses Paketi ve Dinozor Kıyafeti’ni ücretsiz olarak edinip, PUBG MOBILE’da arkadaşları ile sıra dışı bir maceraya atılabilecek. 

Ayrıca bu etkinlikte oyundaki farklı dinozorları yakalayabilen takımlar birbirinden güzel ödülleri kazanma şansına sahip olacaklar. 

Oyun basını Jurassic World: Hakimiyet filmini PUBG MOBILE ekibi ile izledi

Reklam

PUBG MOBILE Türkiye ekibi, UIP Türkiye’nin dağıtımcısı olduğu Jurassic World: Hakimiyet filmi için Akasya AVM’de özel bir gösterim düzenledi. Teknoloji ve oyun basınından birçok ismin yanı sıra ünlü influencerlar da Jurassic World: Hakimiyet filmini herkesten önce PUBG MOBILE ekibiyle birlikte izledi. 

Jurassic World: Hakimiyet filmi 10 Haziran’dan itibaren Türkiye genelindeki sinemalarda vizyona giriyor. 

Devamını Okuyun

Oyun

The Last of Us Bölüm I – Fragman Duyurusu | PS5 Oyunları

Yayınlandı

Tarih

Yazar

last of us bölüm 1 fragman
Ayrıksı Kitap

PlayStation®5 konsolu için tamamen yeniden oluşturulmuş 200’den fazla Yılın Oyunu Ödülü sahibi.

The Last of Us™ ile tek oyunculu hikaye anlatımı için yeni bir çıta oluşturan oyunu tekrar ziyaret edin ve her eylemin Joel ve Ellie için acımasız bir sonucu olduğu harap olmuş ve sertleşmiş bir dünyayı keşfedin.

2 Eylül 2022’de PS5™’te mevcuttur.
PC için geliştirme aşamasında.

Reklam
Devamını Okuyun

Popüler