Bizimle iletişim kur
Yazarlık Başvurusu

Müzik

2000’lerin En İyi 10 Müzikal Filmi

Yayınlandı

Tarih

En iyi müzikal filmler top10

Müzik

Taylor Swift “Midnights” Albümünün 11. Şarkısını Açıkladı – Bakın Şarkının Adı Ne?

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Taylor Swift Karma
Ayrıksı Kitap

Swift, toplamda sekizinci olan “Midnights Mayhem With Me”nin bir turunu daha oynadı…

Taylor Swift, yaklaşmakta olan albümü Midnights’tan bir başka şarkı başlığı daha açıklayarak sadık hayranları için iyi bir karma yarattı .

Gece yarısı vuruşunda, doğal olarak Swift, toplamda sekizinci olan “Midnights Mayhem With Me”nin bir turunu daha oynadı.

Swift, sosyal medyada paylaştığı her oyunda tombala kafesini döndürüyor, numaralı bir top düşüyor ve pop yıldızı, gelecek LP’sinden ilgili parçayı okuyor.

Ve 11. şarkısının “Karma” olduğunu öğrendik.

Reklam

Kaynak: Billboard.

Şimdiye Kadar Açıklanan Şarkı Listesi:

1.

  1. “Maroon”
  2. “Anti-Hero”

4.

  1. “Maroon”
  2. “Midnight Rain”
  3. “Question…?”
  4. “Vigilante Shit”
  5. “Bejeweled”

10.

  1. “Karma”
  2. “Mastermind”

13.

Reklam
Devamını Okuyun

Müzik

K-Pop Grubu TREASURE Yeni Şarkıları “Hello”yu Yayınladı – Klip İzleyin

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Treasure Hello
Ayrıksı Kitap

TREASURE, yeni single’larından biriyle yeni bir döneme “Merhaba” diyor…

Grubun Billboard’un Global listelerinde şimdiye kadarki en iyi performansını sergileyen Şubat ayındaki Birinci Bölüm: Global 200’de ilk hit olan “JikJin” hiti 110 numara , B-tarafı “Darari” de viral aktivitedeki artıştan sonra 169 numaradan listeye girdi.

TREASURE üyeleri Choi Hyunsuk , Yoshi ve Haruto’nun ortak yazıp ortak yapımcılığını üstlendiği son single “Hello”, erkekleri jock-jam dansı anlarından şık rap bölümlerine kadar takip eden yükselen synthesizer’lar etrafında tasarlandı. Koronun tekrar eden dizeleri (“Merhaba, merhaba, merhaba, tüm hayatım boyunca neredeydin?” Gibiyim” ve “Evet, arıyorum, arıyorum, seni arıyorum ”) HAZİNE’ye bir avuç inkar edilemez kanca verin ve şarkıyı ağzınıza dolayın.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Müzik

Kendrick Lamar, 2022 BET Hip Hop Ödüllerinde Birinci Oldu

Yayınlandı

Tarih

Yazar

Kendrick Lamar 2022 BET Hip Hop Ödülleri
Ayrıksı Kitap

Kendrick Lamar, Mayıs’ta Billboard 200’e 1 numaradan giren “Mr. Morale & The Big Steppers” şarkısıyla, yılın sanatçısı ve yılın albümü dahil olmak üzere altı ödülle “2022 BET Hip Hop Ödülleri”ni adeta sildi süpürdü…

Lamar ayrıca, yılın söz yazarı ve en iyi canlı performans sanatçısı ödülünü kazandı. Bu, Lamar’ın yılın söz yazarı için sekizinci galibiyetiydi, şovun tarihindeki (2006’da başlayan) herkesten çok daha fazla. Bu, yılın hip-hop albümü için üçüncü galibiyetiydi ve bu da onu kategorideki en fazla galibiyet için TI ve Jay-Z ile berabere bıraktı. Aynı zamanda en iyi hip-hop videosu ve en iyi canlı performans için üçüncü galibiyetiydi; yılın hip-hop sanatçısı için ise, ikinciydi.

Kaynak: Billboard.

Devamını Okuyun

Popüler